شرکت های برتر دنیا

شرکت های برتر دنیا

شرکت‌های زیادی در سراسر جهان هستند که آن‌قدر خوب عمل می‌کنند که نام‌شان همیشه در صدر بهترین کمپانی‌های جهان قرار می‌گیرد. این شرکت‌ها با عملکرد عالی و درآمدهای گزاف به صورت بین‌المللی فعالیت می‌کنند. شرکت‌های مرتبط با تکنولوژی و خرید و فروش آنلاین در بالای این فهرست جای گرفته‌اند.
 

تاریخ : 1399/03/28 | نظرات

مشتری مداری چیست

مشتری مداری چیست

قبل از هر چیز، باید بدانید که استانداردهای مشتری مداری در زمان بحران مانند شیوع کرونا ویروس تغییر می کنند. اگر می خواهید در شرایط کنونی آماده باشید، راهنمای مشتری مداری در بحران را دانلود کنید.حدود 20 سال است که سازمان‎ ها تلاش می‎ کنند تا عملکرد خود را با مفهوم مشتری مداری هماهنگ نمایند.

تاریخ : 1399/03/28 | نظرات

پرسش‌های رایج در مورد ویروس کرونا

پرسش‌های رایج در مورد ویروس کرونا

کروناویروس‌ها (نام علمی: Coronaviruses) خانواده بزرگی از ویروس‌ها و زیر مجموعهٔ کروناویریده هستند که از ویروس سرماخوردگی معمولی تا عامل بیماری‌های شدیدتری همچون سارس، مرس و کووید ۱۹ را شامل می‌شود. کروناویروس‌ها در دههٔ ۱۹۶۰ کشف شدند و مطالعه بر روی آن‌ها به‌طور مداوم تا اواسط دهه ۱۹۸۰ ادامه داشت. این ویروس به‌طور طبیعی در پستانداران و پرندگان شیوع پیدا می‌کند، با این حال تاکنون هفت کروناویروس منتقل شده به انسان، کشف شده‌است. در این مطلب تعدادی از پرسش های رایج در خصوص کرونا آماده شده است.

تاریخ : 1399/03/28 | نظرات